Váš e-shop pre krajšie bývanie

Návod na maľovanie šablóny

Šablónu pred použitím rozložte na hladkom povrchu. Ubezpečte sa, že podklad, na ktorý chcete naniesť vzor Vašej šablóny je suchý a čistý. Vezmite si kúsok látky a očistite predom určenú plochu.  

Ak maľujete šablónu, ktorá sa skladá z viacerých kúskov, začínajte vždy tým väčším kúskom. Menší ľahšie prispôsobíte tomu väčšiemu.  

Šablónu prilepíme na stenu použitím papierovej maliarskej pásky. 

Malú hubku (aj takú, ktorú používate napríklad pri umývaní riadu) jemne namočte do farby, tak aby farba nekvapkala. Používajte husté farby.

Hubku jemne pritláčame, kúsok po kúsku maľujeme, neroztierame farbu (vyhneme sa tak potečeniu farby). Najlepšie je používať husté farby, akrylové  farby, ktoré nespôsobujú zatekanie.

 Ešte pred úplným vyschnutím farby, šablónu opatrne odstránime.    

Eventuálne nedokonalosti alebo spoje zamaľujeme malým štetcom. Spoje na šablóne sú veľmi dôležité pri celistvosti vzoru. Sú veľmi malé a môžete ich zatrieť jemným štetcom.

Použitú šablónu umyte a ak chcete, môžete je použiť znova.

Ak výška alebo šírka šablóny presahuje 95 cm, tak je šablóna vyrobená z dvoch častí.    
Šablóny a nálepky dokonale podčiarkujú charakter interiéru, bez ohľadu na to či je to exkluzívna kancelária alebo Vaša iná obľúbená miestnosť.

Šablóny sú vyrobené z umelohmotného materiálu o hrúbke 0,4 – 0,5 mm, vďaka čomu sú umývateľné a dajú sa viacnásobne použiť.

Niektoré väčšie vzory sa skladajú z dvoch častí, čo zabezpečuje stabilitu, uľahčuje pripevnenie a aplikáciu vzoru.

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.