Váš e-shop pre krajšie bývanie

Návod na nalepenie nálepky na stenu Decor

Nálepka na stenu DECOR

 

Nálepka na stenu sa skladá z troch vrstiev: z papiera, nálepky a fólie.

(V prípade veľkých vzorov, budú k aplikácii potrebné dve osoby.)

  

Ubezpečte sa, že je povrch suchý a čistý. Vezmite si kúsok látky a očistite plochu, na ktorú chcete nalepiť' dekoračnú nálepku.   

 

Na čerstvo natreté steny, prosím aplikujte nálepku až po 2-3 týždňoch. Výsledný efekt je lepší na suchej ako na mokrej stene.

 

Nálepku na stenu je potrebné rozvinúť a rozložiť na podlahe alebo inom hladkom povrchu.

                

Ak aplikujete nálepku, ktorá sa skladá z viacerých kúskov, začínajte tým väčším kúskom. Menší ľahšie prispôsobíte tomu väčšiemu.

    

Potom nálepku na stenu otočíme tak, aby bol papier na vrchu.Je dôležité aby sa nálepka na stenu dobre otlačila na kryciu (priesvitnú) fóliu.

                        

Cez celú plochu nálepky na stenu pevne prechádzajte knihou,rukou,prípadne Vašou kreditnou kartou dovtedy, kým si nebudete istý, že nálepka pevne drží na krycej fólii.

  

Ešte pred tým ako z nálepky odstránite ochranné fólie, prichyt'te si nálepku na stenu, aby ste videli na akom mieste ju chcete umiestniť.

  

Pomaly sťahujeme papier z nálepky tak, aby nálepka na stenu ostala spolu s fóliou.

 

Po odstránení papiera, prenášame nálepku na stenu( spolu s fóliou ) na miesto, kde má byť nalepená.  

        

Pomaly prikladáme nálepku na stenu s fóliou na povrch, pevne pritláčame handričkou tak, aby sa nálepka dobre prilepila.

 

Pomaly odstraňujeme fóliu.

 

Na stene nám ostáva pekný vzor. Nálepka na stenu je vyrobená z lesklej fólie, je odolná voči vlhkosti a tak ju môžete smelo pretrieť aj vlhkou handričkou.   

      

Ak výška / šírka šablóny na maľovanie alebo nálepky na stenu je väčšia ako 95 cm, tak je šablóna alebo nálepka vyrobená z dvoch častí.

  

Naše šablóny a nálepky dokonale podkresľujú charakter interiéru, bez ohľadu na to či je to exkluzívna kancelária, alebo Vaša obľúbená miestnosť.   

 

Niektoré väčšie vzory sa skladajú z dvoch častí, čo zabezpečuje stabilitu, uľahčuje pripevnenie a aplikáciu vzoru.

 

Prajeme príjemné lepenie :-))

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.