Váš e-shop pre krajšie bývanie

  • Úvod
  • >>
  • Laguna Chlórové tablety MINI 1 kg

Laguna Chlórové tablety MINI 1 kg

  • Laguna Chlórové tablety MINI 1 kg
13,90 s DPH / balenie 11,58 € bez DPH / balenie
2-3 pracovné dni :-)
+ -
Dezinfekčný prípravok pre celosezónnu údržbu vody vo všetkých typoch bazénov. Zabraňuje tvorbe rias a likviduje mikroorganizmy vo vode.
Výrobca:
Obj. čislo:
J0750

Laguna Chlórové tablety MINI 1 kg


Pred prvým použitím mini tabliet vždy upravte hodnotu pH na 6,8 - 7,6 a vykonajte počiatočnú šokovú dezinfekciu vody prípravkom Laguna chlór šok alebo Laguna modrý šíp.

Od následujúceho dňa dávkujte tablety zberačom (skimmerom), plavákom alebo iným dávkovačom pri zapnutom filtračnom zariadení.

Je nutné udržiavať obsah aktívneho chlóru v rozmedzí 0,3 - 0,8 mg / l a pH v rozmedzí 6,8 - 7,6. Obsah chlóru a hodnotu pH kontrolujte 1x týždenne pomocou patentných testerov (Laguna tester 4v1 alebo Laguna tester pH / chlór).

Spotreba: Každých 6 - 8 dní 1 - 2 tablety (20 - 40 g) na 2 m3 vody (2 000 l).

UPOZORNENIE: Používajte biocídne výrobky bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte údaje na obale a informácie o výrobku.

Doplňujúce informácie

UPOZORNENIE: Používajte biocídne výrobky bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte údaje na obale a informácie o výrobku.

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.