Váš e-shop pre krajšie bývanie

Hydroizolačná hmota 1K - Interiér

Slovenský výrobok
 • Hydroizolačná hmota 1K - Interiér
18 s DPH / ks 15 € bez DPH / ks
1 - 2 pracovné dni
+ -
Vhodná do vlhkých priestorov ako sú kúpeľne, sprchy, toalety, práčovne, pivnice a pod.
Výrobca:
Obj. čislo:
LO04196a
EAN:
8585018502590

Hydroizolačná hmota 1K - Interiér

Hydroizolačná hmota 1 K je jednozložková, polotekutá hmota s tixotropnými vlastnosťami, vhodná na vodorovné, ale aj zvislé povrchy v interiéri.

Používa sa na prípravu vodotesného podkladu pod keramické obklady a dlažbu. Vhodná do vlhkých priestorov ako sú kúpeľne, sprchy, toalety, práčovne, pivnice a pod. Hydroizolácia sa nanáša v dvoch náteroch o vrstve cca 1 mm.

Po zaschnutí sa vytvorí elastický, tesný a vodeodolný film s vynikajúcou priľnavosťou k podkladu. Hydroizolácia je vhodná na viaceré druhy povrchov ako sú betónové, cementové, vápenno –cementové podklady, betón, silikátové a pálené tehly, pórobetón, sadrokartón, cementovo vláknité, preglejkové, drevotrieskové a OSB dosky.

Aplikácia:

Povrch musí byť pevný, súdržný, suchý, čistý, zbavený nečistôt a mastnôt bez voľných častíc.

Čerstvé minerálne podklady musia byť vyzreté. Nové omietky a betóny musia byť dokonale vysušené a spevnené. Pred aplikáciou hydroizolácie sa musí podklad napenetrovať akrylátovou univerzálnou penetráciou v pomere 1:1.

Doporučená aplikačná teplota je od 5⁰ – 35⁰C. Pred aplikáciou hmotu premiešajte pomocou miešadla. Výrobok je pripravený k priamemu použitiu, nepridávajte žiadne prídavné látky.

Prvú vrstvu nanášajte štetcom, valčekom alebo stierkou o hrúbke cca 0,5 mm. Ďalšia vrstva sa odporúča aplikovať po 24 hodinách. Druhú vrstvu nanášajte v priečnom smere o hrúbke cca 0,5 mm.

Na úplne suchú izoláciu je možné priamo lepiť keramický obklad alebo dlažbu, odporúčaná doba schnutia izolácie je 24 hodín. Na lepenie je možné použiť cementové aj disperzné lepidlá.

Všetky pomôcky je po skončení práce nutné okamžite umyť vodou. Balenie nenechávajte dlho otvorené.

Chráňte pred mrazom.

Výdatnosť:

cca 1,4 kg/ m2 pri 2 náteroch

Súvisiace produkty

  Farby laky oleje omietky

  Adhézny mostík

  Adhézny mostík slúži na zvýšenie priľnavosti stierkových, vyrovnávacích a hydoizolančných hmôt, vnútorných aj fasádnych farieb, omietok a cementových a disperzných lepidiel.
  6,80 s DPH / ks
  5,67 € bez DPH / ks
  1 - 2 pracovné dni
  Obj. čislo: LO04195

  Farby laky oleje omietky

  Hydroizolačná hmota EH 1K - Exteriér

  Vhodná na balkóny, terasy, lodžie, pivnice, a pod. Hydroizolácia sa nanáša v dvoch náteroch o vrstve cca 1 mm. Po zaschnutí sa vytvorí elastický, tesný a vodeodolný film s vynikajúcou priľnavosťou k podkladu.
  19,40 s DPH / ks
  16,17 € bez DPH / ks
  1 - 2 pracovné dni
  Obj. čislo: LO04197

  Farby laky oleje omietky

  Dvojzložková hydroizolácia 2K

  Dvojzložková hydroizolačná hmota v pomere 1:1 je určená do interiéru aj exteriéru. Odoláva tlakovej vode, vhodná do bazénov, odolná voči UV žiareniu, testovaná pre styk s pitnou vodou.
  30,00 s DPH / ks
  25,00 € bez DPH / ks
  1 - 2 pracovné dni
  Obj. čislo: LO04198

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.