- Úvod
- >>
- Farby laky oleje omietky
- >>
- Farby na kov
- >>
- Alkyton penetrátor sivý
Alkyton penetrátor sivý
- Odporúčaná hrúbka náteru: 35μm suchý film = 70μm mokrý film (max 60μm suchý = 120 μm mokrý film na jednu vrstvu)
- Hustota: 1,33 kg/l
- Sušina: 50,3 % obj.
- Teplotná odolnosť: 120 °C suché teplo
- Výdatnosť (teoretická) = 14,5 m2/l pri 35μm suchého filmu
- Antikorózna ochrana
- Na silne skorodovaný povrch
- Vytláča vlhkosť zo štruktúry kovu
- Aplikácia aj na vlhký povrch
- Krytie už v jednej vrstve
- Jednoduchá aplikácia
- Certifikovaný výrobok
Špeciálna farba pre náter povrchov, ktoré sú narušené hĺbkovou koróziou. Penetruje do korózie pričom vytlačuje vodu a vzduch obsiahnuté v korózií. Tým zabraňuje jej pokračovaniu.
Výdatnosť: cca 14,5 m2/L v jednej vrstve.
Výhody:
- Hlboký Penetračný Efekt: PENETRÁTOR preniká hlboko do vrstiev korózie a vytlačuje vodu a vzduch, ktoré sú hlavnými prispievateľmi k pokračovaniu korózie. Tým sa zabezpečí, že korózia sa nebude ďalej šíriť.
- Jednoduchá Aplikácia: Aplikujte náter jednoducho pomocou štetca, valčeka alebo striekaním. Stačí jedna vrstva, aby ste dosiahli optimálnu ochranu.
- Rýchla Príprava Podkladu: Pre dokonalé výsledky je dôležité povrch pred nanesením náteru dôkladne očistiť od oleja, mastnoty a voľnej hrdze. Suchý a čistý povrch zaručí najlepšie výsledky.
- Kompatibilný s Riedidlom S 6005: Použite riedidlo S 6005 pre dokonalé premiešanie a riedenie farby podľa potreby aplikácie.
- Ochranný Vrchný Náter: Odporúčame po aplikácii základného náteru čo najskôr naniesť vrchný ochranný náter, čím maximalizujete ochranu vášho povrchu.
- Ideálny vrchný náter: Alkyton v 2 vrstvách
Príslušenstvo
Súvisiace produkty
Naposledy navštívené
.png)
