Váš e-shop pre krajšie bývanie

EKOSIGNOL farba pre vodorovné dopravné značenie

  • EKOSIGNOL farba pre vodorovné dopravné značenie
8,50 s DPH / ks 7,08 € bez DPH / ks
1 - 2 pracovné dni
+ -
Používa sa na náter tenkovrstvej vodorovnej dopravnej signalizácie a označení. Farba je vhodná aj ako ekonomicky výhodný náter na garážové a skladové podlahy, prípadne aj ako náter na betón v interiéri a aj v exteriéri.
Výrobca:
Obj. čislo:
LO04136a

EKOSIGNOL farba pre vodorovné dopravné značenie

Prílohy na stiahnutie

Farba pre vodorovné dopravné značenie je na vzduchu schnúci akrylový náter. Vyznačuje sa rýchlym schnutím, vysokou elasticitou a krycou schopnosťou, dobrou priľnavosťou a odolnosťou voči opotrebeniu premávkou.

EKOSIGNOL spĺňa prísne požiadavky na ochranu životného prostredia stanovené v "Predbežných technických požiadavkách pre dopravné značenie na cestách (Chorvátske cesty a IGH, Zg 1993), oddiel A.1.1. ("Podmienky kvality farieb").

Farba je vhodná aj ako ekonomicky výhodný náter na garážové a skladové podlahy, prípadne aj ako náter na betón v interiéri a aj v exteriéri.

Vytvára protišmykový povrch.

EKOSIGNOL sa používa na náter tenkovrstvej vodorovnej dopravnej signalizácie a označení.

Podklad, na ktorý sa výrobok aplikuje musí byť čistý, bez prachu, zbytkov soli a oleja. Farba sa riedi Ekosignol riedidlom.

EKOSIGNOL sa nanáša vzduchovým striekaním, ručne alebo automatickými zariadeniami. Aplikáciu je možné prevádzať pri teplote vzduchu od +5 °C do +30 °C, relatívnej vlhkosti vzduchu do 85% a teplote podkladu od +5°C do +45°C.

Sklenené perly pre zvýšenie reflexivity sa nanášajú pneumatickým posypom do mokrej farby – do 5 sekúnd.

Výdatnosť:

1,8-2 m2 / l, pri hrúbke suchého filmu 300μm (cca. 560μm mokrého filmu) – horizontálna signalizácia.

Pri nátere betónových povrchov (garáže, sklady): 8-10 m2/L, v závislosti od drsnosti povrchu.

Natierajú sa 2 vrstvy. V prípade ak chcete použiť na výpočet spotreby na náter betónového povrchu našu kalkulačku spotreby, prepíšte si v nej výdatnosť na 9 m2/l 

Odtiene sú miešané na zákazku, preto ich nemožno bez dôvodu vrátiť a vyžaduje sa platba vopred.

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.